3. Io e la mia famiglia viviamo nel centro Italia.
4. I miei compagni di classe scrivono i compiti sul diario.
5. Ginevra, leggi molto la sera?
6. Paola mangia le lasagne.
7. Domani mattina io e mio cognato partiamo per Venezia.
8. I ragazzi aprono la finestra.
2. c’è o ci sono.
Questa è la camera di Piero. (1) Ci sono un letto, un armadio e due porte. In camera (2) c’è anche una libreria con molti libri. Vicino al letto di Piero (3) c’è un comodino. In camera (4) c’è anche una scrivania. Alle pareti (5) ci sono tre fotografie
3. Порядковые числительные. I numeri ordinali
7° settimo
40° quarantesimo
20° ventesimo
3° terzo
11° undicesimo
83° ottantatreesimo
16° sedicesimo
21° ventunesimo
100° centesimo
9° nono
Объяснение:
c’è употребляется, когда речь идёт об одном предмете; ci sono употребляется, когда речь идёт о двух или большем количестве предметов.
Порядковые имена числительные от 11-и и выше образуются при суффикса -ẹsimo, добавляемого к основе количественного числительного. Первую же десятку нужно просто запомнить.
Тема. Герберт Джордж Уеллс (1866-1946). «Чарівна крамниця»
Мета: навчальна: ознайомити учнів із життям і творчістю письменника; зацікавити ними; до глибше зрозуміти ідейно-художній зміст фантастичної новели; розвивальна: розвивати образне, асоціативне та критичне мислення, творчу уяву, навички виразного читання, переказу, аналізу прозових творів, висловлення своїх міркувань з приводу прочитаного; виховна: сприяти формуванню любові до читання, прагнення до пізнання світу, кращих людських якостей.
Обладнання: портрет письменника, ілюстрації до біографії, видання твору, ілюстрації до нього, фрагменти кінофільмів (за вибором учителя).
Теорія літератури: фантастична новела, художні образи, художні засоби, фантастичне та реальне.
Тип уроку: урок вивчення нового навчального матеріалу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Перевірка домашнього завдання. Актуалізація опорних знань
Читання учнями письмових характеристик образів героїв новели О. Генрі
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми й мети уроку
Звернення вчителя до учнів
— Політ людської фантазії, творчої уяви безмежний. Саме вони рухають світовий прогрес. Усі досягнення цивілізації починалися з мрії про них, уявлення, якими вони повинні бути. Найбільші фантазери — діти. У дорослому віці люди стають більш прагматичними, реалістичними, вони обтяжені безліччю проблем, тому мало помічають дива, передаючи цю прерогативу письменникам-фантастам Про одного з них ми й поговоримо на сьогоднішньому уроці.
1.
1. Tu e Silvia guardate molta tv.
2. Il nonno di Enrico dorme un’ora dopo pranzo.
3. Io e la mia famiglia viviamo nel centro Italia.
4. I miei compagni di classe scrivono i compiti sul diario.
5. Ginevra, leggi molto la sera?
6. Paola mangia le lasagne.
7. Domani mattina io e mio cognato partiamo per Venezia.
8. I ragazzi aprono la finestra.
2. c’è o ci sono.
Questa è la camera di Piero. (1) Ci sono un letto, un armadio e due porte. In camera (2) c’è anche una libreria con molti libri. Vicino al letto di Piero (3) c’è un comodino. In camera (4) c’è anche una scrivania. Alle pareti (5) ci sono tre fotografie
3. Порядковые числительные. I numeri ordinali
7° settimo
40° quarantesimo
20° ventesimo
3° terzo
11° undicesimo
83° ottantatreesimo
16° sedicesimo
21° ventunesimo
100° centesimo
9° nono
Объяснение:
c’è употребляется, когда речь идёт об одном предмете; ci sono употребляется, когда речь идёт о двух или большем количестве предметов.
Порядковые имена числительные от 11-и и выше образуются при суффикса -ẹsimo, добавляемого к основе количественного числительного. Первую же десятку нужно просто запомнить.
Тема. Герберт Джордж Уеллс (1866-1946). «Чарівна крамниця»
Мета: навчальна: ознайомити учнів із життям і творчістю письменника; зацікавити ними; до глибше зрозуміти ідейно-художній зміст фантастичної новели; розвивальна: розвивати образне, асоціативне та критичне мислення, творчу уяву, навички виразного читання, переказу, аналізу прозових творів, висловлення своїх міркувань з приводу прочитаного; виховна: сприяти формуванню любові до читання, прагнення до пізнання світу, кращих людських якостей.
Обладнання: портрет письменника, ілюстрації до біографії, видання твору, ілюстрації до нього, фрагменти кінофільмів (за вибором учителя).
Теорія літератури: фантастична новела, художні образи, художні засоби, фантастичне та реальне.
Тип уроку: урок вивчення нового навчального матеріалу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Перевірка домашнього завдання. Актуалізація опорних знань
Читання учнями письмових характеристик образів героїв новели О. Генрі
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми й мети уроку
Звернення вчителя до учнів
— Політ людської фантазії, творчої уяви безмежний. Саме вони рухають світовий прогрес. Усі досягнення цивілізації починалися з мрії про них, уявлення, якими вони повинні бути. Найбільші фантазери — діти. У дорослому віці люди стають більш прагматичними, реалістичними, вони обтяжені безліччю проблем, тому мало помічають дива, передаючи цю прерогативу письменникам-фантастам Про одного з них ми й поговоримо на сьогоднішньому уроці.
Объяснение: