Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі
Перегляд презентації
Тема: робота з інтернет енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.
Навчальна мета: ознайомити з роботи з веб-енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.
Розвиваюча мета: розвити уявлення учнів щодо використання новітніх технологій у навчанні.
Виховна мета: виховати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість.
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
III. ВІДТВОРЕННЯ І КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
Гра «Лови помилку»
На картках записані групи слів. Учні викреслюють зайве поняття, обмінюються картками, здійснюють взаємоперевірку.
1. Веб-сайт, веб-браузер, мережна папка.
2. Пошук, ключові слова, обліковий запис.
3. Зображення, папка, фрагмент тексту.
4. Гіперпосилання, веб-сайт, ім'я комп'ютера.
5. Локальна мережа, Інтернет, глобальна мережа, комп'ютер.
IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
— Чи доводилось вам шукати пояснення конк
Задание 1)
Program Task_1;
var
a, b, c, d: integer;
begin
writeln('Напишите значение числителя первой дроби:');
readln(a);
writeln('Напишите значение знаменателя первой дроби:');
readln(b);
writeln('Напишите значение числителя второй дроби:');
readln(c);
writeln('Напишите значение знаменателя второй дроби:');
readln(d);
writeln('Сложение двух данных дробей равно: ', (a/b)+(c/d));
end.
Задание 2)
Program Task_2;
x,y: integer;
writeln('Введите значение переменной x:');
readln(x);
writeln('y=(1-x^2+5x^4)^2, y = ', sqr(1-x*x+5*sqr(x*x)));
Задание 3)
Program Task_3;
x,y: real;
y:= x*x*x*x*x*x*x*x*x*x;
y:= exp(ln(x)*10);
Інтернет-енциклопедії, словники та онлайн-перекладачі
Перегляд презентації
Тема: робота з інтернет енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.
Навчальна мета: ознайомити з роботи з веб-енциклопедіями, словниками та онлайн перекладачами.
Розвиваюча мета: розвити уявлення учнів щодо використання новітніх технологій у навчанні.
Виховна мета: виховати інформаційну культуру учнів, уважність, дисциплінованість.
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
III. ВІДТВОРЕННЯ І КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
Гра «Лови помилку»
На картках записані групи слів. Учні викреслюють зайве поняття, обмінюються картками, здійснюють взаємоперевірку.
1. Веб-сайт, веб-браузер, мережна папка.
2. Пошук, ключові слова, обліковий запис.
3. Зображення, папка, фрагмент тексту.
4. Гіперпосилання, веб-сайт, ім'я комп'ютера.
5. Локальна мережа, Інтернет, глобальна мережа, комп'ютер.
IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
— Чи доводилось вам шукати пояснення конк
Задание 1)
Program Task_1;
var
a, b, c, d: integer;
begin
writeln('Напишите значение числителя первой дроби:');
readln(a);
writeln('Напишите значение знаменателя первой дроби:');
readln(b);
writeln('Напишите значение числителя второй дроби:');
readln(c);
writeln('Напишите значение знаменателя второй дроби:');
readln(d);
writeln('Сложение двух данных дробей равно: ', (a/b)+(c/d));
end.
Задание 2)
Program Task_2;
var
x,y: integer;
begin
writeln('Введите значение переменной x:');
readln(x);
writeln('y=(1-x^2+5x^4)^2, y = ', sqr(1-x*x+5*sqr(x*x)));
end.
Задание 3)
Program Task_3;
var
x,y: real;
begin
writeln('Введите значение переменной x:');
readln(x);
y:= x*x*x*x*x*x*x*x*x*x;
y:= exp(ln(x)*10);
end.