Как я считаю-виноват дядя.Мальчик нетерпеливый буйный-но он ещё ребенок.
Тактика дяди была не совсем корректно.Он,что бы показать свой характер,сделал ребенку наперекор,отказывая ему в его рвении к знаниям. Дядя это делает от своего бессилия,но ничего не может с этим поделать.Поэтому он скидывает всю вину на капризного рёбенка.Но и с себя полностью ответственности не снимает.
Мама и бабушка поддерживают его,считая авторитетом в воспитании.
Автор нейтрально относится как к мальчику,так и к дяде.
В этой ситуации я на стороне мальчика,
Я тоже поддерживаю мальчика, потому что именно дядя из вредности, считая это воспитанием, отказывает мальчику во всех его И ещё мне жалко мальчика.В семье его лишает детства дядя своей излишней строгостью,а мама с бабушкой его,к сожалению,поддерживают
я вообще не знаю украинский,но просто написал что-то
Тема. Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання (Р. Бернс «Любов», Г. Гейне «Коли настав чудовий май...», К. М. Симонов «Жди мене...» та інші (2-3 за вибором учнів і вчителя)). Поетизація високого почуття, розкриття його сутності
Мета: навчальна: ознайомити учнів із кращими зразками інтимної лірики у світовій літературі; розвивальна: розвивати основні вміння аналізу та інтерпретації ліричного твору; виховна: сприяти формуванню щирості, почуття прекрасного, естетичних смаків; спрямовувати на формування духовного світу особистості, її високої моралі, ціннісних орієнтацій.
Обладнання: портрети поетів, видання творів, ілюстрації до них, аудіозаписи пісень на слова відомих поетів, відеокліпи.
Теорія літератури: ліричний вірш, жанри лірики, художні образи, художні засоби.
Тип уроку: комбінований урок.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мотвація навчальної діяльності. Оголошення теми й мети уроку
Звернення вчителя до учнів
— Ми продовжуємо розмову про кохання. Квінтесенцією почуттів стали перлини світової лірики — вірші про кохання, із якими ми познайомимося на уроці і які, сподіваюсь, до кожному краще пізнати у першу чергу себе.
ІІІ. Аналіз творчих робіт. актуалізація опорних знань
IV. Сприйняття та засвоєння навчального матеріалу
1. Опрацювання статей підручника, рубрик, коментарів про письменників
2. Виразне читання віршів. Прослуховування аудіозаписів пісень, перегляд кліпів
3. Словникова робота, обмін враженнями
4. Бесіда за запитаннями підручника, виконання завдань (вибірково)
5. Творча робота пошуково-дослідницького, аналітичного характеру
♦ Визначте асоціації з віршами, зробіть висновки.
• Р. Бернс «Любов» (взаємність, весна, щирість, задушевність).
• Г. Гейне «Коли настав чудовий май...» (страждання, нерівність, сила почуттів).
• К. М. Симонов «Жди мене...» (вірність, молитва, порятунок; різні аспекти такого багатогранного почуття, як кохання).
♦ Порівняйте різні переклади віршів, обґрунтуйте свої уподобання.
♦ Зіставте образи героїв вивчених творів, назвіть, хто з них до ліричного героя якого вірша ближчий (Шимек, Бузя, Грей, Ассоль, Ребека, Ровена, Айвенго, Іван, Джулія та ін.).
6. Проблемне питання
♦ Вірші поетів, із якими ми познайомилися, тісно пов’язані з біографіями авторів, присвячені конкретним, реальним особам. Чому ж ними захоплюються всі читачі, адже людський досвід неповторний, індивідуальний?
V. Закріплення знань, умінь та навичок
Визначення відповідностей
♦ Поєднайте художні засоби з віршів із їхніми визначеннями.
Как я считаю-виноват дядя.Мальчик нетерпеливый буйный-но он ещё ребенок.
Тактика дяди была не совсем корректно.Он,что бы показать свой характер,сделал ребенку наперекор,отказывая ему в его рвении к знаниям. Дядя это делает от своего бессилия,но ничего не может с этим поделать.Поэтому он скидывает всю вину на капризного рёбенка.Но и с себя полностью ответственности не снимает.
Мама и бабушка поддерживают его,считая авторитетом в воспитании.
Автор нейтрально относится как к мальчику,так и к дяде.
В этой ситуации я на стороне мальчика,
Я тоже поддерживаю мальчика, потому что именно дядя из вредности, считая это воспитанием, отказывает мальчику во всех его И ещё мне жалко мальчика.В семье его лишает детства дядя своей излишней строгостью,а мама с бабушкой его,к сожалению,поддерживают
я вообще не знаю украинский,но просто написал что-то
Тема. Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання (Р. Бернс «Любов», Г. Гейне «Коли настав чудовий май...», К. М. Симонов «Жди мене...» та інші (2-3 за вибором учнів і вчителя)). Поетизація високого почуття, розкриття його сутності
Мета: навчальна: ознайомити учнів із кращими зразками інтимної лірики у світовій літературі; розвивальна: розвивати основні вміння аналізу та інтерпретації ліричного твору; виховна: сприяти формуванню щирості, почуття прекрасного, естетичних смаків; спрямовувати на формування духовного світу особистості, її високої моралі, ціннісних орієнтацій.
Обладнання: портрети поетів, видання творів, ілюстрації до них, аудіозаписи пісень на слова відомих поетів, відеокліпи.
Теорія літератури: ліричний вірш, жанри лірики, художні образи, художні засоби.
Тип уроку: комбінований урок.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мотвація навчальної діяльності. Оголошення теми й мети уроку
Звернення вчителя до учнів
— Ми продовжуємо розмову про кохання. Квінтесенцією почуттів стали перлини світової лірики — вірші про кохання, із якими ми познайомимося на уроці і які, сподіваюсь, до кожному краще пізнати у першу чергу себе.
ІІІ. Аналіз творчих робіт. актуалізація опорних знань
IV. Сприйняття та засвоєння навчального матеріалу
1. Опрацювання статей підручника, рубрик, коментарів про письменників
2. Виразне читання віршів. Прослуховування аудіозаписів пісень, перегляд кліпів
3. Словникова робота, обмін враженнями
4. Бесіда за запитаннями підручника, виконання завдань (вибірково)
5. Творча робота пошуково-дослідницького, аналітичного характеру
♦ Визначте асоціації з віршами, зробіть висновки.
• Р. Бернс «Любов» (взаємність, весна, щирість, задушевність).
• Г. Гейне «Коли настав чудовий май...» (страждання, нерівність, сила почуттів).
• К. М. Симонов «Жди мене...» (вірність, молитва, порятунок; різні аспекти такого багатогранного почуття, як кохання).
♦ Порівняйте різні переклади віршів, обґрунтуйте свої уподобання.
♦ Зіставте образи героїв вивчених творів, назвіть, хто з них до ліричного героя якого вірша ближчий (Шимек, Бузя, Грей, Ассоль, Ребека, Ровена, Айвенго, Іван, Джулія та ін.).
6. Проблемне питання
♦ Вірші поетів, із якими ми познайомилися, тісно пов’язані з біографіями авторів, присвячені конкретним, реальним особам. Чому ж ними захоплюються всі читачі, адже людський досвід неповторний, індивідуальний?
V. Закріплення знань, умінь та навичок
Визначення відповідностей
♦ Поєднайте художні засоби з віршів із їхніми визначеннями.
Объяснение: