1. (2 б) Розв’язком рівняння 3х-2у=5 є пара чисел:
А) (2;-1); Б) (-1;1); В) (5;10); Г) (1;-1).
2. (2 б) Розв’язком системи рівнянь є пара чисел:
А) (0;9); Б) (2;4); В) (4;-1); Г) (6;-6).
3. (2 б) Дано систему рівнянь Якщо всі члени першого рівняння помножити на -2 і почленно додати до другого рівняння, то одержимо:
А) 11у=-13; Б) -5у=-13; В) -5у=18; Г) 11у=18.
4. (2 б) Якщо 1кг груш коштує х грн., а 1кг яблук – у грн., то 3кг груш і 4кг яблук коштують: А) 4х+3у; Б) 3х+4у; В) х+у; Г) 3х+у.
5. (2 б) Якщо в класі х дівчат і у хлопців, то умова «Дівчат у класі на 6 менше, ніж хлопців» записується так: А) у-х=6; Б) у=6х; В) у+х=6; Г) х-у=6.
6. (2 б) Одне число в 3 рази більше від другого, а їхня сума дорівнює 12. Якщо перше число позначити через х, а друге – через у, то умові задачі відповідає система рівнянь:
А) Б) В) Г)
Частина друга
7. (2 б) Дано рівняння 2х+у=3. Доберіть до нього друге рівняння таке, щоб разом з даним утворилася система, яка:
1) має безліч розв’язків; 2) не має розв’язків.
8. (3 б) Розв’яжіть систему рівнянь методом підстановки
9. (3 б) Розв’яжіть систему рівнянь методом додавання
10. (4 б) З двох селищ, відстань між якими 30км, одночасно вирушили назустріч один одному два пішоходи і зустрілися через 3год. Один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6км більше, ніж другий. Знайдіть швидкість кожного пішохода.
площадь основания = 14*14 = 196 см квадратных
Площадь боковой грани = Площадь трапеции равна произведению полусуммы ее оснований (a, b) на высоту (h). основания трапеции = сторона квадрата и верхнее ребро боковой грани. площадь трапеции = (14+25)/2 *40 = 780 см квадратных.
Площадь одного фонаря = площадь основания+ площадь боковой грани умножить на 4 = 196 + (780*4) = 196 + 3120= 3316 см квадратных
площадь 2х фонарей = 3316*2 = 6632 см квадратных (стекла понадобилось)
2)340200:100=3402
3)36*270=9720
4)125*84=10500
5) сейчас складываеюм 3и4 получается: 9720+10500=20220
и из 5 вычитаем первое 1 получается: 20220-3402=16818
(1251-899)*28*100-(1920-6*132)*57=921304
первое действие то что в скобках
1) 1251-899=352
2) второе действие во второй скобке умножение. 6*132=792
в этой же скобке третье действие 3) 1920-792=1128
4) действие с первой скобкой 352*28=9856
5) четвертое действие умножаем на 100 получается: 9856*100=985600
6) из третьего действия берем число 1128*57=64296
7) из 5 действия вычетаем 6 получаем: 985600- 64296=921304