1) найди произведение : 4×7, 7×9, 8×6, 2×9; 2) проверь что 6× 7=7×6, 8× 9=9×8; 3) нсйди частное : 28÷7, 24÷6, 63÷7, 45÷9; 4) назови числа от 7 до 63, которые делятся на 7; 5) назови числа от 9 до 81 , которые делятся на 9; 6) объясни , как получены из чисел первой строки числа восьмой строки ; девятой строки
401:3=133 ост 2
133:3=44 ост. 1
44:3=14 ост. 2
14:3=4 ост. 2
4:3=1 ост.1
1:3=0 ост.1
1122120₃
2. 43020:5=8604 ост. 0
8604:5=1720 ост. 4
1720:5=344 ост.0
344:5=68 ост.4
68:5=13 ост.3
13:5=2 ост.3
2:5=0 ост.2
2334040₅
3.
70652:8=8831 ост.4
8831:8=1103 ост.7
1103:8=137 ост.7
137:8=17 ост.1
17:8=2 ост.1
2:8=0 ост.2
211774₈
Відповідь:
≈0,727
Покрокове пояснення:
позначимо х-продуктивність другого автомата
3х-продуктивність першого автомата
імовірність, що деталь проведена першим автоматом =3х/(3х+х)= 3/4=0,75
імовірність, що деталь проведена другим автоматом= х/(3х+х) =1/4=0,25
імовірність, що перший автомат справив деталь першого сорту=0,8 * 0,75=0,6
імовірність, що другий автомат справив деталь першого сорту=0,9 * 0,25=0,225
імовірність, що деталь першого сорту=0,6 + 0,225=0,825
імовірність, що на удачу взята деталь першого сорту проведена першим автоматом=0,6÷0,825≈0,727