ответ:Мета: подати в систематизованому вигляді інформацію про розвиток в Україні драматичного мистецтва, визначити новаторство драматургів, внесок родини Тобілевичів у розвиток української драматургії, показати зв'язок театру з музикою, сценічними декораціями, одягом тощо; розвивати вміння знаходити і систематизувати, узагальнювати інформацію; виховувати почуття гордості за досягнення української культури. Теорія літератури: драматичний твір (повторення).
Обладнання: таблиці, створены учнями, портрети Феофана Прокоповича, М. Кропивницького, М. Старицького, І. Карпенка-Карого, Панаса Мирного.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
Шлях становлення українського національного професійного театру був довгим і тернистим, багатим на великі імена. Сьогодні можна впевнено казати, що це було унікальне явище не тільки в історії культури України, адже діяльність багатьох українських театральних діячів була визнана світом. Про це на нашому уроці.
Объяснение: как то у меня с Укр не особо пришлось переводчик юзать :(
Объяснение:
Вот зимние дни пришли
Зверята на горку пошли
Веселой гурьбою кататься
На санках, в снегу кувыркаться.
Был заяц, лисенок, и волк, и свинья,
Медведь и баран, и еще их друзья.
Все с санками в гору бежали
И лихо оттуда съезжали.
Один лишь хитрец средь них был
Он санки свои не тащил
С горы на чужих он катился
Смеялся и тем он гордился,
Что ловок, умен он и смел.
Но спорить при всех не посмел
Хитрец, когда звери собрались
Все санки собрав, и над ним посмеялись,
Заставив его из последних уж сил,
Чтоб санки он все те дома тащил!
Мораль такова и ее не забыть:
Зверушка, коль любишь кататься -
Люби, зверь, и саночки в гору возить!
ответ:Мета: подати в систематизованому вигляді інформацію про розвиток в Україні драматичного мистецтва, визначити новаторство драматургів, внесок родини Тобілевичів у розвиток української драматургії, показати зв'язок театру з музикою, сценічними декораціями, одягом тощо; розвивати вміння знаходити і систематизувати, узагальнювати інформацію; виховувати почуття гордості за досягнення української культури. Теорія літератури: драматичний твір (повторення).
Обладнання: таблиці, створены учнями, портрети Феофана Прокоповича, М. Кропивницького, М. Старицького, І. Карпенка-Карого, Панаса Мирного.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
Шлях становлення українського національного професійного театру був довгим і тернистим, багатим на великі імена. Сьогодні можна впевнено казати, що це було унікальне явище не тільки в історії культури України, адже діяльність багатьох українських театральних діячів була визнана світом. Про це на нашому уроці.
Объяснение: как то у меня с Укр не особо пришлось переводчик юзать :(