4.( ). Після перегонки нафти отримують 30% гасу. Скільки гасу отримують з 24 т нафти ?
ответ. - 7,2
24*30%=24*0.3= 7,2
5.( ). З молока отримують 8% сиру. Скільки використали молока , щоб отримати 48 кг сиру?
ответ. - 600 л
48/8%=48/0,08=600 л
6.( ). Робітник виготовив 420 деталей. За першу годину – 35% усіх деталей, за другу
– 40%, а за третю – решту. Скільки деталей виготовив робітник за третю годину?
ответ. - 105
Отже за першу годину було вироблено
420*35%=420*0.35= 147
За другу годину було виготовлено
420*40%= 420*0.4=168
Тоді за третю годину буде
420 - 147 - 168 = 105
Можно було й проще
максимум 100%, тоді за третю годину буде вироблено 100%-35%-40%=25%
тоді 420*25%=420*0,25=105 -відповідь та сама тільки легше))
7. ( ). Човен плив 2 год зі швидкістю 13,2 км/год і 3 години – зі швидкістю 12,3 км/год. Знайти середню швидкість човна на всьому шляху
ответ.-12,66км/год
За умови ми маємо що
За дві години човен проплив 13,2*2=26,4км
За наступні три годин 12,3*3= 36,9км
Разом = 26,4+36,9= 63,3км
Тоді час який був затрачений на дорогу склав 3+2=5 годин
звідси маємо 63,3:5=12,66км/год -середня швидкiсть човна на всьому шляху.
8.( ). Ціна деякого товару 250 грн . Скільки коштуватиме товар , якщо його ціну спочатку збільшили на 20% , а потім нову ціну зменшили на 20%.
ответ. 1.300 грн 2.240грн
За умовою задачі нам дана первісна ціна яка = 250
1 випадок ціна зросла на 20%
можемо зробити пеший знайти 20% від 250 грн а потім просто добавити це буде 250*20%=250*0.2=50 грн -це сума на яку подорожав товар тобто 250+50= 300грн -ціна товару після подорожчання на його на 20%, це можно було знайти ще проще просто помножити на 120%, 250*120%=250*1.2=300 грн
2. Ситуація, ціна понизилась на 20% -від нової ціни.
тобто знаходимо так же 20% від 300грн, це буде 300*20%=300*0.2=60 грн, а тепер просто віднімаємо 300 - 60 =240 грн - ціна після того як ціну зменшили на 20%
Пошаговое объяснение:
1.( ). Запишіть у вигляді десяткового дробу:
а) 8%=0,08
б)58%=0,58
в) 180%=1,8
г)5,8%=0.058
2 ( ). Запишіть у відсотках:
а)0,65=65%
б)0,6=60%
в)0.06=6%
г)6,5=650%
д)6=600%
3.( ). Знайдіть середнє арифметичне чисел: 36,2; 48,1; 23,7; 54,5.
а)![\frac{36,2+48,1+23,7+54,5}{4} =\frac{162,5}{4} =40,625](/tpl/images/1270/5959/7bbd5.png)
4.( ). Після перегонки нафти отримують 30% гасу. Скільки гасу отримують з 24 т нафти ?
ответ. - 7,2
24*30%=24*0.3= 7,2
5.( ). З молока отримують 8% сиру. Скільки використали молока , щоб отримати 48 кг сиру?
ответ. - 600 л
48/8%=48/0,08=600 л
6.( ). Робітник виготовив 420 деталей. За першу годину – 35% усіх деталей, за другу
– 40%, а за третю – решту. Скільки деталей виготовив робітник за третю годину?
ответ. - 105
Отже за першу годину було вироблено
420*35%=420*0.35= 147
За другу годину було виготовлено
420*40%= 420*0.4=168
Тоді за третю годину буде
420 - 147 - 168 = 105
Можно було й проще
максимум 100%, тоді за третю годину буде вироблено 100%-35%-40%=25%
тоді 420*25%=420*0,25=105 -відповідь та сама тільки легше))
7. ( ). Човен плив 2 год зі швидкістю 13,2 км/год і 3 години – зі швидкістю 12,3 км/год. Знайти середню швидкість човна на всьому шляху
ответ.-12,66км/год
За умови ми маємо що
За дві години човен проплив 13,2*2=26,4км
За наступні три годин 12,3*3= 36,9км
Разом = 26,4+36,9= 63,3км
Тоді час який був затрачений на дорогу склав 3+2=5 годин
звідси маємо 63,3:5=12,66км/год -середня швидкiсть човна на всьому шляху.
8.( ). Ціна деякого товару 250 грн . Скільки коштуватиме товар , якщо його ціну спочатку збільшили на 20% , а потім нову ціну зменшили на 20%.
ответ. 1.300 грн 2.240грн
За умовою задачі нам дана первісна ціна яка = 250
1 випадок ціна зросла на 20%
можемо зробити пеший знайти 20% від 250 грн а потім просто добавити це буде 250*20%=250*0.2=50 грн -це сума на яку подорожав товар тобто 250+50= 300грн -ціна товару після подорожчання на його на 20%, це можно було знайти ще проще просто помножити на 120%, 250*120%=250*1.2=300 грн
2. Ситуація, ціна понизилась на 20% -від нової ціни.
тобто знаходимо так же 20% від 300грн, це буде 300*20%=300*0.2=60 грн, а тепер просто віднімаємо 300 - 60 =240 грн - ціна після того як ціну зменшили на 20%
Пошаговое объяснение:
Составим систему уравнений согласно условию задачи, где
x - скорость пешехода, км/ч;
y - скорость велосипедиста, км/ч;
6/x - время пешехода в пути после выезда велосипедиста, ч;
50/60=5/6 - время пешехода в пути до выезда велосипедиста, ч;
6/y - время велосипедиста в пути, ч.
6/x -6/y=5/6; 6/y=6/x -5/6; 6/y=(36-5x)/(6x); 36x=y(36-5x)
y-1=2x; y=2x+1
36x=(2x+1)(36-5x)
36x=72x-10x²+36-5x
36x-67x+10x²-36=0
10x²-31x-36=0; D=961+1440=2401
x₁=(31-49)/20=-18/20 - этот корень не подходит по смыслу задачи.
x₂=(31+49)/20=80/20=4 км/ч - скорость пешехода.
1. ответ: 4 км/ч.
y=2·4+1=8+1=9 км/ч - скорость велосипедиста.
На сколько больше времени тратит пешеход для преодоления 8 км, чем велосипедист для преодоления 12 км:
8/4 -12/9=2 -4/3=6/3 -4/3=2/3 ч = (2·60)/3 мин = 2·20 мин = 40 мин
2. ответ: 40 мин.